Transport zmarłych, nie tylko na terenie kraju

Zakład pogrzebowy Nekropolis oferuje swoje usługi transportowe. Służy swoimi pojazdami pogrzebowymi na terenie województwa mazowieckiego. Jak również oferuje usługi na zlecenie klientów z innych terenów. Transport zmarłych nie może odbywać się inną drogą niż za pośrednictwem zakładu pogrzebowego. Karawan to samochód o specjalnym wyglądzie oraz zaprojektowany został na potrzeby. Potrzeby, które są nacechowane odpowiednio dla ceremonii pogrzebowej. Firma Nekropolis oferuje całą flotę pojazdów specjalistycznych dostosowanych do wymogów sytuacji. Wymagania, czyli między innymi przewóz osób zmarłych ze szpitala, i innych miejsc do kaplicy. Jak również przewozy międzynarodowe. Każdy z pojazdów jest do użycia, w każdą dobę, oferowany dla wymagań klientów. 

Przewóz osób na trasie międzynarodowej, na terenie Unii Europejskiej. Jak również profesjonalna obsługa, doświadczeni pracownicy wspierają usługi pogrzebowe w krajach Unii. Tam pełna pomoc klientom z Polski, którzy potrzebują dokonać formalności w językach obcych. W tym usługi tłumaczy przysięgłych dokonujących przekładów dokumentów.

Ceremonia pogrzebowa to szereg formalności, jakie należy dopełnić przed pochówkiem. Tradycyjny pogrzeb, czy też wraz z kremacją zwłok może odbywać się w kraju ojczystym i w kraju zagranicznym. I należy tu podkreślić, że ceremonia pogrzebowa w kraju nie jest aż tak skomplikowana w przygotowaniach, jak za granicą. Aby sprowadzić zwłoki członka rodziny z zagranicy należy dopilnować więcej spraw, przejść przez różne urzędy, Ambasady by móc pochować.

H.2 Śródtytuł: Kremacja oraz niezbędne dokumenty.

Ostatnie pożegnanie członka rodziny, osoby wspierającej całe życie czasami jest bolesne. Jego wola mogło właśnie być spopielenie. Członkowie rodziny mogą dokonać kremacji po uprzednim przedłożeniu odpowiednich dokumentów. Należy przedłożyć akt zgonu, zezwolenie na kremację wypełnione i podpisane ręcznie, należy posiadać przy sobie dowód osobisty. Po dokonaniu niezbędnych formalności następuje przejście do procesu. Zwłoki zmarłej osoby zostają przewiezione do krematorium samochodem pogrzebowym. Złożone są one w trumnie, potem w niej spopielone. Czas kremacji to kilka godzin, po tym procesie następuje przeniesienie prochów do urny. Pracownicy zakładu Nekropolis odbierają urnę z prochami i przekazują dla ceremonii pogrzebowej do kaplicy. Urna zostaje umieszczona na środku w kaplicy, po bokach są specjalne stojaki na wieńce kwiatowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?