Nasz domek w Zakopanem

Jeśli mamy upatrzone miejsce w Zakopanem, które sprawi, że spędzanie tam czasu będzie dla nas wyjątkowe to trzeba wcześniej robić sobie rezerwacje. W drewnianym domku miło spędzimy czas. Nawet, jeśli wybieramy się zimą to taki domek będzie ogrzewany, a co za tym idzie będzie można wreszcie zasmakować górskiej zimy.

Wiele osób od lat nie widziało śniegu, a tam jest on praktycznie zawsze. W okresie zimowym budowany jest Pałac z lodu i mamy dodatkowo labirynt. To są atrakcje, jakich nie uda nam się znaleźć w innym miejscu w całym kraju, dlatego trzeba tam pojechać i to zobaczyć. To atrakcje, która może spodobać się nie tylko dzieciom, ale również dorosłym, a zatem nie pozostaje nam nic innego jak wykupić bilet i sprawdzić to, co tam się znajduje. Są też termy, a zatem można będzie z basenów skorzystać nawet przy trzaskającym mrozie. To wszystko w bardzo atrakcyjnych cenach, dlatego każdego z nas będzie na to stać.

Wynajmujemy domek w Zakopanem

Spośród różnych ofert na domki w Zakopanem można znaleźć również domek Limba. Przeznaczony jest dla większej rodziny, czyli dla sześciu osób. Można z tego domku do centrum Zakopanego dotrzeć w dziesięć minut. Do dyspozycji gości jest tutaj salon, w którym znajduje się rozkładany narożnik i dodatkowo aż trzy sypialnie. Goście mogą również skorzystać z dwóch łazienek i aneksu kuchennego, w którym znajduje się to wszystko, co pozwoli nam przygotować i skonsumować posiłki. Na miejscu znajdziemy również deskę do prasowania oraz żelazko. Jest to apartament idealnie nadający się dla rodziny z dziećmi, ale również dla większej grupy znajomych.

Ta lokalizacja bardzo kusi, dlatego trzeba się spieszyć z rezerwacją domku. Można dobrze opisaną ofertę znaleźć na stronie domki Zakopane. Domek wygląda na żywo jeszcze lepiej niż na tych zdjęciach. Będziemy bardzo zadowoleni, że zdecydowaliśmy się na rezerwacje miejsca w tym domku i następnym razem również będziemy tutaj mieszkać. Oczywiście, jeśli będzie w tym terminie wolne miejsce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?