Hej wesele!

Aby wesele można było zaliczyć do udanych, trzeba sporo czasu, nerwów i pracy, by można było tak je podsumować. Sama organizacja ślubu i wesela odbywa się dużo szybciej, gdy sporządzimy sobie plan z naszymi kolejnymi krokami, jakie powinniśmy wykonać. To znacznie ułatwia nam zadanie, odciążamy naszą głowę, pełną myśli i zmartwień. Jeśli chcemy pełnego komfortu, poprośmy naszą drugą połówkę o pomoc i wsparcie w tym czasie. Bez tego nie poczynimy większych progresów, bo zaplątamy się w tych obowiązkach. A musimy dopiąć parę ważnych spraw, bez których nie uda się nasza ceremonia. Mam tu na myśli miejsce na przyjęcie, czy zakup sukni ślubnej. Przy każdej sprawie, musimy zachować taką samą dozę skupienia i zdrowego rozsądku, bo nawet z pozoru błahe sprawy, mają ogromny wpływ na końcowy sukces. Nie stresować się i nie podejmować nagłych decyzji, to dwie zasady, które powinniśmy sobie zapamiętać i wziąć do serca. W tym czasie, każde nasze potknięcie, nawet najmniejsze, może przyczynić się do klapy naszego dnia.

Fotograf ślubny

Decyzja, według mnie, bardzo, bardzo ważna, nie można lekceważyć roli fotografa. Na ślubie i weselu pozostaje prawie niezauważalny, ale efekty jego pracy są pamiątką na zawsze. To, jakiego fachowca wybierzemy, rzutuje na naszej przyszłości, więc bądźmy rozsądni w swoich krokach. Jeśli nie mamy bladego pojęcia, gdzie szukać dobrych fotografów, mogę podpowiedzieć, ze w wyszukiwarce Google. Wystarczy podać hasło „fotografia ślubna Kielce” i już jesteśmy prawie przy końcu poszukiwań. Pamiątką, na jaką możemy liczyć z naszego najcudowniejszego dnia, są zdjęcia. Zostają z nami na wiele lat, a nawet wtedy, gdy nas już zabraknie na tym świecie. Nie muszę nikomu tłumaczyć, jak ważnym wyborem jest wybór fotografa ślubnego. Tysiące fachowców, a wśród ten jeden jedyny, który idealnie dopasowuje się do naszych oczekiwań. Ale jak go odnaleźć pośród tych wszystkich fotografów? Wystarczy, że poświęcimy chwilę uwagi i bez trudu odnajdziemy fachowca marzeń.

bridal-son-in-law-marriage-wedding-shoes

Ślubne decyzje

Gdy wreszcie decydujemy się na zabranie się za organizację tego dnia, czeka nas sporo pracy. Dobrze jest sobie zapisać wszystkie obowiązki w formie harmonogramu działań. Jest to bardzo pomocna, taka przejrzysta organizacja naszych zadań i obowiązków, sprawia, że uporamy się z nimi dwa razy szybciej. Wystarczy, że zerkniemy w nasz plan i wiemy, co po sobie następuje i nie musimy się głowić. Plan planem, ale nie zastąpi drugiej głowy do myślenia, myślę o pomocniku w postaci naszej połówki. Idealne rozwiązanie, dla par, które rezygnują z profesjonalnej ekipy i mają nadzieję, że wykonają wszystko sami. Zwykle obarcza się obowiązkami przyszłą pannę młodą, bo jesteśmy z natury dobrymi organizatorkami. Różnimy się bardzo od wyluzowanych mężczyzn, ale w kwestii ślubu, ich wsparcie i rada jest nieodzowna. Dlatego powinniśmy wtajemniczyć naszego ukochanego w nasze kroki.

nowa-droga-zycia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?