Czy warto korzystać z usług konsultanta ślubnego?

Organizacja ślubu i przyjęcia weselnego to niewątpliwie spora przyjemność dla narzeczonych. Nie da się jednak ukryć, że w niektórych przypadkach jest to bardzo męczące zajęcie. Podjęcie nie tylko najważniejszych decyzji takich, jak wybór miejsca wesela, orkiestry ale i wybranie detali takich, jak dekoracje, wiąże się z niemałym stresem a niejednokrotnie także kłótniami pomiędzy narzeczonymi i ich rodzinami. Chcesz pozbyć się tego ciężaru? Wyobrażasz sobie, że Twoją wizję wesela przejmie ktoś inny a Ty w spokoju możesz zrelaksować się przed tym najważniejszym w życiu dniem? Zdecyduj się na usługi konsultanta ślubnego!

Konsultatn ślubny - informacje

Konsultant ślubny, czyli tak zwany wedding planner to osoba, której głównym zadaniem jest czuwanie nad przebiegiem całej ceremonii i przyjęcia. Po zgłoszeniu się do specjalisty od ślubów najczęściej przedstawia się swoją koncepcję na ten dzień. Następnie konsultant ślubny Kraków przejmuje inicjatywę, wyszukując poszczególnych usługodawców. Oczywiście, wszystkie podejmowane decyzje są konsultowane z narzeczonymi. Trzeba przyznać, że skorzystanie z usług wedding plannera to doskonały pomysł na zmniejszenie odpowiedzialności, jaka ciąży na narzeczonych przygotowujących ślub i wesele. Dzięki specjalistycznej pomocy można mieć gwarancję, że nasz wymarzony ślub stanie się faktem a wszystkie szczegóły zostaną perfekcyjnie dopasowane.

Korzystanie z usług konsultanta ślubnego ma jednak także swoje wady. Pierwszą z nich jest oczywiście koszt takiej usługi. Konsultant ślubny to osoba, która prowadzi działalność zazwyczaj w dużych miastach takich, jak właśnie Kraków. W mniejszych miejscowościach bardzo rzadko jest spotykane zainteresowanie tego typu usługami. Niestety, za skorzystanie z usług wedding plannera trzeba zapłacić nawet kilka tysięcy złotych. W związku z tym, że przygotowanie wesela to i tak duże nadszarpnięcie budżetu, wiele osób woli samodzielnie przygotować wszystkie szczegóły dotyczące tego najważniejszego w życiu dnia takie, jak wystrój sali czy wybór tortu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?